Obserwacje z INKLĄ

Obserwując moja klasę przez ostatnie kilka tygodni zauważyłam wiele ciekawych faktów których wcześniej nie potrafiłam dostrzec.
Moja klasa jest podzielona na kilka grup
1.” dziewczyny które każdego pomagają”
2. „snoby które nie widzą nic poza czubkiem własnego nosa”
3. „prymusi”
4. „wolontariusze”
5.”inni”
Większość tych grup jest miła, życzliwa i chętnie pomaga sobie nawzajem , choć nieuniknione są też konflikty które zazwyczaj nie trwają długo ponieważ rozwiązujemy je sami poprzez rozmowę i spostrzeżenia własnych błędów.
Myślę że moja klasa jest podzielona grupy z racji różności charakterów które w niej są. Pomimo tego jesteśmy w miarę zgraną klasą która w pewnych sytuacjach potrafi naprawdę się wspierać i pomagać sobie nawzajem. Bardzo się ciesze że jestem w tej klasie ponieważ bardzo cenie sobie ludzi którzy w niej są.

Martyna Palka

Martyna Palka

Jestem uczennicą I klasy III Liceum Ogólnokształcącego w Jaworznie na profilu biologiczno-chemicznym, psychologiczno-pedagogicznym. Kocham czytać , ponieważ zatracam się wtedy w świat książek. Żyję chwilą, chwytam każdy dzień i staram się nie przejmować codziennymi problemami nastolatki. W przyszłości chciałabym zostać psychologiem i pomagać innym ludziom , ponieważ jest to moja pasją. Biorę udział w wielu wolontariatach m.i.n WOŚP, Szlachetna Paczka oraz zbiórki charytatywne w moim mieście. W wolnym czasie najbardziej lubię słuchać muzyki, śpiewać , jeździć na koncerty i spędzać czas z moimi przyjaciółmi, Jestem osoba pomocną, uśmiechniętą i pozytywnie nastawioną do życia.Biorę udział w warsztatach, ponieważ chciałabym nauczyć się większej empatii i obiektywnego spojrzenia na ludzi i różne sytuacje. W moim życiu najważniejsza jest szczerość ,ponieważ od niej wszystko się zaczyna.

Leave a Comment